Apie mus

UAB “TELEFONSERVIS” savo veiklą pradėjo 1991 metais ir yra viena iš pirmųjų privačių telekomunikacijų įmonių Lietuvos rinkoje. Mūsų įmonės kredo yra parduoti tik aukštos kokybės produktus ir paslaugas, kas padeda greitai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius bei visapusiškai išpildyti telekomunikacinius projektus. Profesionaliai, laiku ir kokybiškai atlikti projektavimo ir montavimo darbus.

Siekiame praplėsti mūsų veiklos sritis, kas leidžia klientams pasiūlyti platesnę gamą paslaugų, bendradarbiaujame su fiksuoto ir judriojo ryšio paslaugas teikiančiais operatoriais.

Jau keletą metų bendradarbiaujame su viena pirmaujančių Lenkijos telekomunikacijų kompanijų Platan. Šios kompanijos gaminami produktai padeda sumažinti išlaidas, skirtas ryšio paslaugoms, bet ir padeda organizuoti  šiuolaikinio verslo procesus dėl šių prvialumų rado nišą Lietuvos telekomunikacijų rinkoje ir yra paklausūs.

UAB “TELEFONSERVIS” darbuotojų kvalifikacija bei ilgametė darbo patirtis leidžia ne tik instaliuoti parduodamą įrangą, bet ir vykdyti garantinę bei pogarantinę techninę jos priežiūrą.